Redactor / verificator documentatie tehnica,Bucuresti, franceza-engleza

iQuest Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam redactori tehnici (F/M) cu foarte bune cunostinte de franceza si engleza - citit si conversatie.
Acestia vor participa la verificarea / corectarea cartilor tehnice ale produselor firmei.
NOTA: Cunostintele tehnice reprezinta un avantaj dar nu sint o cerinta obligatorie

CERINTE

- Franceza si engleza bine (citit + vorbit); cunoasterea si a altor limbi de circulatie mondiala constituie un avantaj
- Studiile finalizate
- Cunostinte de Office - Word

BENEFICII OFERITE

- Se ofera posibilitatea de a lucra intr-o industrie in plina dezvoltare, alaturi de o echipa de profesionisti.
- Post stabil, atmosfera occidentala de lucru si respect fata de angajati.
- Se asigura training de specialitate in Franta

iQuest Consulting este o firma de consultanta in management si strategie, specializata in conducerea proiectelor de schimbare. Actionam in domenii precum performanta proceselor, managementul strategic al resurselor umane, marketing si strategie, excelenta functiei achizitii.

Clientii nostri sunt atat companii multinationale, cat si firme romanesti aflate in plina crestere din domeniul industrial, comert si distributie.
In cadrul misiunilor noastre de consultanta in dezvoltare organizationala, clientii nostri ne solicita recrutarea de pozitii de middle si top-management.