Redactor - revist¿ profil business

GEMINA CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

- Absolvent al unei facult¿¿i de profil jurnalistic sau de comunicare,
- Creativ ¿i înzestrat cu sim¿ etic, bun observator al evenimentelor cotidiene, având capacitatea de a aborda cu competen¿¿ ¿i de o manier¿ profesional¿ totalitatea subiectelor de interes,
- Capacit¿¿i ridicate de analiz¿ ¿i sintez¿ a informa¿iei,
- Bun cunosc¿tor ¿i vorbitor al limbii engleze,
- Rezistent la stress prelungit ¿i capabil de automotivare, cu spirit întreprinz¿tor ¿i de echip¿, adaptabil ¿i deschis la nou.

BENEFICII OFERITE

- telefon mobil, salariu motivant, bonafica¿ii ¿i prime pentru atingerea ¿i dep¿¿irea obiectivelor de interes major pentru companie, formare ¿i dezvoltare profesional¿ continu¿, plan de carier¿, mediu de lucru pl¿cut, occidental.

Companie de presa cu prezenta activa de piata, editor a doua publicatii de profil business, auditate BRAT