Redactor

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Redactor sef in cadrul unei reviste de agricultura

CERINTE

Absolvent al unei specialitati în stiintele Agronomice si/sau Zootehnice.
Abilitate de a obtine/culege informatii si a redacta articole de specialitate
Dinamism, capacitate de organizare a propriei activit¿¿i ¿i a domeniului de responsabilitate;
Capacitate de comunicare, aptitudini de mediere a unor simpozioane/mese rotunde cu caracter tehnic;
Capacitate de decizie, conducere si de lucru în echip¿;
Disponibilitate pentru deplas¿ri;
Posesor al permisului de conducere tip B
Cunosc¿tor al unei limbi straine, scris ¿i vorbit
Abilitati in folosirea programelor de computer

BENEFICII OFERITE

Activitatea intr-un domeniu in plina dezvoltare, intr-o pozitie ce va ofera satisfactii personale si recunoastere profesionala.
Perfectionarea cunostiintelor profesionale prin cursuri de formare si dezvoltarea relatiilor cu specialisti in domeniu din tara si strainatate.
Un pachet salarial interesant ce va fi corelat cu experienta prezenta si rezultatele viitoare