Recutam Lucrator Comercial Mall Parklake -zona IOR si AFI COTROCENI

ESSA Sales & Distribution srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recutam Lucrator Comercial Mall Parklake -zona IOR ( fete) si AFI COTROCENI
• Organizeaza activitatea din magazin;
• Participa activ la procesul de vanzare;
• Asigura evidenta zilnica a vanzarilor de produse si informarea operativa a conducerii societatii asupra acestora;
• Stabileste si asigura stocurile de produse necesare pentru desfasurarea activitatii magazinului;

CERINTE

Minim studii medii;
• Spirit de ordine si disciplina;
• Echilibru emotional si stabilitate in atitudine si comportament;
• Usurinta in comunicare si abilitati pentru lucrul in echipa;
• Dorinta de dezvoltare a subordonatilor si preocupare pentru ridicarea nivelului profesional individual;

BENEFICII OFERITE

Salariu fix 1100 +bonuri de masa pentru fiecare zi lucrata ( 200 Ron)+comision din vanzari oferit trimestrial
Contract de munca

Pentru interviu ne puteti contacta la numarul de telefon 0734.450.157