Recurter/Trainer

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Muncesti prea mult fara sa fi apreciat Ai fi dispus sa incerci ceva neconventional si sa fi unic responsabil pentru viitorul tau? Nu-i asa ca ai visat intotdeauna sa fi independent financiar?

Acum ai sansa sa te alaturi unei echipe tinere si dinamice care te va ajuta sa-ti indeplinesti aceste dorinte. Iti oferim un mediu de afaceri sigur, cu posibilitate de extindere nationala si internationala. Poti beneficia de castiguri imediate si de lunga durata, totul depinzand de nivelul tau de implicare. Varsta si nivelul de studii nu constituie o problema pentru ca noi te vom sprijini prin traininguri, conferinte si materiale.
Speram sa ni te alatrui si sa devenim parteneri in a crea o lume mai sanatoasa si mai buna.

Alte responsabilitati:
- contactarea potentialilor colaboratori
- crearea si dezvoltarea portofoliului de colaboratori si a bazei de date in privinta acestora,
- derularea activitatii conform politicii companiei,
- utilizarea la maximum a oportunitatilor existente

CERINTE

- excelente abilitati de comunicare negociere, spirit persuasiv
- experienta pe un post similar reprezinta un avantaj (vanzare directa, asistenta la vanzare)
- realizarea obiectivelor de vanzari lunare
- capacitate de analiza si sinteza,
- cunostinte medii utilizare de PC si internet
- limba engleza - reprezinta un avantaj
- orientare spre client
- putere de convingere, tenacitate
- capacitate de a se integra rapid in echipa
- seriozitate si dorinta de afirmare
- persoana dinamica si optimista

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru profesional
- training si suport continuu
- sanse reale de promovare