RECRUTOR

ABC Human Capital

Job expirat

RESPONSABILITATI

ABC Human Capital este in cautarea unui nou Recruiter care sa se alature echipei sale.

Organizarea si coordonarea procesului de recrutare pentru toate pozitiile vacante in cadrul agentiei
Publicarea posturilor vacante pe site-urile dedicate si in presa de specialitate
Selectarea si analizarea cv-urilor primite
Programarea interviurilor si sustinerea acestora
Elaborarea rapoartelor de evaluare a candidatilor selectati
Intocmirea rapoartelor privind activitatile specifice de resurse umane
Monitorizarea permanenta a pietei de resurse umane
Actualizarea bazei de date de candidati in acord cu cerintele si asteptarile organizatiei
Identificarea nevoilor de recrutare la nivelul potentialilor clienti.

CERINTE

Studii superioare in domeniul socio-uman
Experienta in domeniul resurselor umane, pe o pozitie similara, minim un an
Abilitati de comunicare si relationare, flexibilitate, organizare si auto-organizare, analiza, intuitie si capacitate de observare
Limba engleza – nivel avansat
Cunostinte operare PC - Word, Excel, Internet.

ABC HUMAN CAPITAL este urmarea fireasca a experientei castigate de fondatorii companiei, in acest domeniu vast , complex , provocator, in continua miscare si schimbare al resurselor umane.

ABC Human Capital poate fi juristul personal pe probleme de legislatie a muncii, recrutorul eficient si rapid, administratorul resurselor umane, provider-ul de leasing de personal, evaluatorul psiho-profesional neutru si competent, pe scurt: PARTENERUL DE AFACERI DISCRET SI EFICIENT.