Recruter

EGIBO PROD IMPEX .SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- elaborarea anunturilor
- lansarea anunturilor pe diferite canale
- selectia cv urilor
- contactarea candidatilor si programarea interviurilor
- sustinerea interviurilor
- utilizarea instrumentelor de interviu
- head-hunting
- mentinerea comunicarii cu candidatii prin email
- intocmirea si actualizarea permanenta a bazei de date a candidatilor

CERINTE

- experienta minim 6 luni in recrutare
- cunostinte PC
- limba engleza
- cunoasterea pietei de profil
- foarte organizat

Infiintata in 1992, GIPO este una dintre cele mai importante firme de comert cu produse pentru pescuit, vanatoare, camping si sport.

Compania GIPO este liderul pietei romanesti de articole pentru petrecerea timpului liber. Suntem prezenti de peste 15 ani alaturi de dumneavoastra, iar misiunea noastra este de a va oferi produse de calitate si consultanta in alegerea acestora.

Echipa GIPO
Universul timpului tau liber