recrutam urgent Consilieri Imobiliari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Houses Center ofera servicii complete in domeniul Real Estate, precum si servicii complementare acestui domeniu.
Serviciile de baza oferite de agentia noastra sunt urmaroarele:
- Evaluarea imobilului ce urmeaza a fi tranzactionat;
- Pregatirea documentatiei tehnice si juridice corespunzatoare tipului de tranzactie;
- Promovarea ofertei imobilului pe piata imobiliara;
- Intabulare imobile;
- Coordonare de Proiecte;
- Efectuarea actelor in regim de urgenta;
- Consiliere in vederea realizarii de investitii pe termen scurt/mediu/lung;

Ce vor face noii colegi ?
- Analiza cererii si ofertei din sursele existente.
- Corelarea corecta a cererii cu oferta.
- Prezentarea ofertelor adecvate personalizat fiecarui client.
- Asistarea clientilor pe durata derularii tranzactiei.
- Oferirea de servicii conexe clientilor companiei.

CERINTE

- Responsabil, independent si ambitios.
- Aspect business.
- Limba engleza-nivel mediu
- Cunostinte de baza utilizare PC si Internet.
- Adaptabil la un mediu de lucru dinamic.
- Interesat de dezvoltarea unei cariere de succes.
- Experienta poate fi un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Ce o sa va placa la noi ? Insistenta , profesionalismul , nu renuntam fara lupta ,flexibilitate in stabilirea comisionului , buni negociatori , prompti , punctuali , ambitiosi si foarte optimisti .

Nu facem promisiuni pe care nu le putem onora, dar cu siguranta va putem oferi :
- Comision 50 % din valoarea tranzactiilor .
- Telefon mobil .
- Training de specialitate ,suport continuu
- Posibilitate de promovare dupa criterii obiective .