Recrutam pentru Bucuresti/Ilfov, Frigotehnist/Tehnician electrocasnice

Exclusive Home Service

Job expirat

RESPONSABILITATI

ATRIBUTII PRINCIPALE:- Efectuarea de servicii de mentenanta si remediere a defectiunilor pentru aparate electrocasnice mari (de refrigerar, masini de spalat, aer conditionat, aragazuri) la sediul/domiciliul clientului din zona proprie de acoperire.
- Gestionarea pieselor de schimb (stoc + comanda piese);
- Gestionarea adecvata a echipamentelor aflate in intretinere.
- Raportarea in aplicatia de service a activitatii efectuate.

CERINTE

Experienta relevanta (minim 6-12 luni) in domeniul service-ului (electrocasnice mari: frigidere, masini de spalat, aragazuri, etc.) si mentenantei pentru aparatura de refrigerare, precum si reparatii electrocanice mari (masini de spalat rufe si vase, aer conditionat, aragazuri, plite electrice, etc.);
- Capacitate foarte buna de comunicare si relationare cu clientii;
- Capacitatea de a lucra in echipa;
- Cunostinte de operare PC;
- Posesor carnet de conducere cat. B;
- Atitudine proactiva, orientare spre rezolvarea problemelor;
- Viteza de reactie;
- Capacitate de a relationa cu usurinta si rezistenta la stres.
- Studii superioare in domeniul electrotehnic (constituie avantaj)
- Autorizatie ISCIR (constituie un avantaj). Orice alte certificari/autorizatii in domeniu constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Masina, telefon.

Angajam Frigotehnist / tehnician electrocasnice in Bucuresti, permis de conducere cat.B. Experienta in domeniu constituie un avantaj.