RECRUTAM OSPATARI,BARMANI,BUCATARI,STEWARD

AMERICAN CONCEPT STYLE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Suntem o echipa tanara si dinamica cu o experienta de 5 ani in domeniu,oferind atat servicii hoteliere, cat si colaborari cu firme de catering,ballroom,restaurante.
RECRUTAM OSPATARI,BARMANI,BUCATARI,STEWARD pentru a participa la nunti,petreceri,coffee-break

CERINTE

Calificare,experienta minim un an recomandare de la fostul loc de munca.

BENEFICII OFERITE

ore suplimentare,
masa,
transport asigurat dupa ora 23:00

Dorim ca serviciile oferite de noi sa va ajute atat in momentele fericite ale vietii dumneavoastra (nunti, botezuri, aniversari) cat si la evenimente mondene,bufet suedez,receptii,coffee-break,evenimente private,aniversari.
Personalul nostru este unul calificat,atent la detalii,minutios si prompt,capabil sa satisfaca intr-un mod cat mai profesionist doleantele culinare ale oaspetilor prezenti la evenimentul respectiv.
Ne asiguram de buna coordonare a personalului privind toate detaliile legate de aranjarea meselor,scaunelor,tacamurilor si altor accesorii ornamentale(buchete de flori, lumanari,etc) inainte de sosirea oaspetilor in locatia evenimentului.