Recrutam consultant zonal vanzari B2B

Telecom Development

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI:
-Promoveaza serviciile si produsele Telekom Romania pentru a identifica potentiali clienti(persoane juridice);
-Viziteaza clientii in urma intalnirilor stabilite anterior;
-Negociaza termenii contractuali respectand politica comerciala Telekom;
-Finalizeaza procesul de vanzare prin semnarea contractelor;
-Isi concentreaza activitatea zilnica pentru atingerea obiectivelor lunare;
-Intocmeşte in termen rapoartele cerute de superiori.

CERINTE

- Abilitati de comunicare, spirit de echipa, dinamism, auto- motivare
- Abilitati de gestionare a contactelor, relatiilor comerciale, atitudine pozitiva orientate catre client si rezultate
- Cunostinte operare PC
Constituie avantaj experienta anterioara de lucru in aria serviciilor de Contact Center.

Beneficii oferite:
- Posibilitate de dezvoltare profesionala, acces la oportunitatile interne
- Pachet beneficii atractiv
- Programe de traning periodice si specific fiecarei campanii
- Echipa proactiva, tanara di dinamica.

BENEFICII OFERITE

- Se ofera salariu fix + comisioane din activari.
- Masina de serviciu
- Laptop
- Telefon

Telecom Development partener oficial al companiei multiniationale Telekom Romania recruteaza consultanti vanzari zonali pentru Bucuresti.