Recruitment Specialist

Maof Group Ro

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordonarea procesului de recrutare si selectie: screening CV, interviuri de selectie, testare / evaluare de competente - pozitii middle management, top management, VIP;
- Creativitate in publicarea si promovarea posturilor vacante (Internet; Presa, Headhunting);
- Intocmirea de rapoarte periodice cu privire la activitatea efectuata ( recrutare si selectie)
- Actualizarea permanenta a bazei de date cu candidati.

CERINTE

- Obligatoriu studii superioare Psihologie / Sociologie;
- Experienta de minim 2 ani pe pozitia de recruiter;
- Experienta in efectuarea de testari psihologice pentru candidati - minim 1 an;
- Persoana flexibila, adaptabila la orice gen de situatie, sigura pe ea si naturala;
- Abilitati de organizare, planificare si atentie la detalii;
- Foarte buna capacitate de comunicare si de interrelationare;
- Persoana orientata catre client si catre rezultat;
- Limba engleza - nivel avansat conversational si scris;
- Bune cunostinte operare PC.

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant, mediu de lucru placut, posibilitati reale de promovare.

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si selectie, leasing personal.