RECRUITER -COORDONATOR PROGRAM RECRUTARE -

EUROLIFE CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Elaborarea anunturilor
-Screening CV -uri.
-Contactarea candidatilor pentru programarea interviurilor.
-Sustinerea interviurilor de selectie
-Organizarea dosarului personal al candidatului
-Plasarea candidatului si intocmirea contractului de munca
-Implementarea si desfasurarea proceselor de recrutare si selectie
-Organizarea activitatilor de promovare a programelor de munca oferite de agentie
-Asistenta candidatilor si oferirea informatiilor solicitate
-Ofera suport consultantilor

CERINTE

- Experienta in domeniul recrutarii /HR de minim 1 an. Preferabil experienta in cadrul unei agentii de recrutare cu plasamente externe.
- Cunostinte bune operare PC .
- Limba engleza nivel avansat .
- Personana cu initiativa , responsabila
- Bune abilitati de comunicare si negociere.
- Persoana dinamica
- Spirit de echipa
- Bun organizator.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv
Oportunitatea dezvoltarii unei cariere in domeniul resurselor umane
Bonusuri ocazionale in functie de proiect
Mediu de lucru placut.

Eurolife Consulting este una din cele mai mari companii de recrutare personal din Romania .Infiintata in anul 2005 si are ca obiect de activitate selectia si plasarea fortei de munca pe plan intern si extern, cat si de dezvoltare a programelor culturale in Europa . Dispunem de personalul necesar in domeniu psihologic, juridic , resurse umane , cat si de experienta profesionala , acumulata pana in prezent ce reprezinta cu succes interesele si activitatea Eurolife Consulting Colaboram cu angajatori din Marea Britanie, Grecia si Cipru , Spania, Franta, Sua si Olanda pentru a oferi locuri de munca pentru persoane calificate in domeniul medical si hotelier . De asemenea punem la dispozitie programe de internship si practica profesioanala platita in domeniul hotelier pentru studenti si tineri absolventi, pe durata sezonului de vara in Grecia , Cipru si Spania. Fiecare client va fi asistat permanent de consultantul personal .

www.eurolife-consulting.ro| www.facebook.com/eurolife.consulting

Pentru detalii ne puteti contacta la:

Tel:021 310.83.69 Fax : 021 310.83.70
Email: contact@eurolife-consulting.ro
Adresa: Cotroceni Business Center, Bd-ul Iuliu Maniu, nr 7 , Corp T, Sector 6, Bucuresti
www.eurolife-consulting.ro