RECRUITER- agentie de recrutare

ABC Human Capital

Job expirat

RESPONSABILITATI

Colaborarea directa cu clientii firmei in vederea definirii profilurilor candidatilor pentru posturile vacante;
-Elaborarea anunturilor de recrutare si folosirea diverselor modalitati de identificare si atragere a celor mai potriviti candidati (prin abordare directa sau head hunting);
-Elaborarea fiselor de interviu si verificarea recomandarile candidatilor;
-Mentinerea unei legaturi permanente cu clientii firmei prin informarea in legatura cu desfasurarea procesului de recrutare;
-Organizarea bazei de date a firmei.

CERINTE

Studii superioare in domeniul socio-uman,
Experienta in domeniul resurselor umane, pe o pozitie similara, minim un an,
Experienta in derularea in paralel a mai multor proiecte cu complexitati diferite,
Abilitati de comunicare si relationare, flexibilitate, organizare si auto-organizare, analiza, intuitie si capacitate de observare
Limba engleza la nivel avansat,
Cunostinte operare PC - Word, Excel, Internet.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv.
Posibilitati de afirmare si de dezvoltare a unei cariere in domeniu.

ABC HUMAN CAPITAL este urmarea fireasca a experientei castigate de fondatorii companiei, in acest domeniu vast, complex, provocator, in continua miscare si schimbare al resurselor umane.

ABC Human Capital poate fi juristul personal pe probleme de legislatie a muncii, recrutorul eficient si rapid, administratorul resurselor umane, provider-ul de leasing de personal, evaluatorul psiho-profesional neutru si competent, pe scurt: PARTENERUL DE AFACERI DISCRET SI EFICIENT.