Recruiter

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- implementarea proiectelor de recrutare;
- redactarea si postarea anunturilor de recrutare;
- dezvoltarea surselor existente si identificarea de noi surse de recrutare si selectie de candidati;
- identificarea candidatilor pasivi si abordarea lor directa;
- contactarea candidatilor si sustinerea interviurilor pentru proiectele aflate in derulare;
- elaborarea listei scurte si prezentarea candidatilor catre angajator;
- completarea si mentinerea integritatii bazei de date;
- intocmirea si transmiterea diverselor raportari periodice;
- participarea la evenimentele de profil, cum ar fi targurile de job-uri.

CERINTE

- studii superioare finalizate cu diploma de licenta ;
- foarte bune abilitati de comunicare si relationare;
- foarte bune abilitati de planificare si organizare a activitatii;
- dinamism si creativitate;
- cunostinte de limba engleza;
- cunostinte de utilizare a pachetului MS Office.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- training de specialitate;
- posibilitatea de a lucra intr-un mediu de lucru competitiv si dinamic, alaturi de o echipa tanara.