Recruiter

WEISSPUNKT S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

- analizeaza si evalueaza situatia resurselor umane din cadrul firmei si propune solutii in functie de necesitatile aparute;
- concepe fisa postului;
- publica anunturile de angajare (pe internet, in presa locala etc);
- selecteaza CV-uri;
- intervieveaza potentialii angajati.

CERINTE

Educatie:
- Facultate terminata sau in curs (preferabil specializare in Resurse Umane, Studii Economice)
- Curs de inspector resurse umane absolvit

Experienta: minim 2 ani in domeniul resurselor umane.

BENEFICII OFERITE

Salariu lunar

Weisspunkt ¿ Companie de top in domeniul productiei de materiale publicitare confectioneaza: casete luminoase, reclame, firme de orice dimensiune sau tip, litere volumetrice, copertine, totemuri, printuri de mari dimensiuni, display-uri, tuburi cu gaz spectral, roof-top, unipol, materiale promotionale, tiparituri, etc.
Cu o experienta de peste 11 ani in domeniul productiei publicitare, si cu o calitate garantata de standardele ISO 9001, putem raspunde in cel mai scurt timp cererilor dumneavoastra.