RECRUITER

HUMANGEST GROUP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Analizeaza cererile de recrutare si selectie
• Stabileste cu clientul toate detaliile procedurale referitoare la derularea proiectului si face cercetarea amanuntita a profilului solicitat
• Realizeaza procesul de recrutare si selectie , accesind toate canalele
favorabile gasirii rapide a candidatilor
• Prezinta lista scurta clientului
• Programeaza interviurile finale la client si mentine relatia cu clientul pe tot parcursul procesului de recrutare si selectie – asigura serviciul de key account
• Participa la organizarea probelor de lucru , testarilor psihologice
• Creeaza si gestioneaza baza de date cu candidati
• Participa la proiectele interdepartamentale

CERINTE

- Studii superioare
- Experienta de minim 1 an intr-o agentie de resurse umane- departamentul de leasing de personal
- Cunostinte avansate de limba engleza/italiana
- Cunostinte privind tehnici de recrutare
- Operare PC (MS Office)
- Cunoasterea pietei locale a fortei de munca

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.