RECRUITER

Eurodata Management

Job expirat

RESPONSABILITATI

Mai multi candidati CAUTAM Recruiter!
Avem asteptari mai pentru ca ne-am obisnuit sa fim corect informati si tratati cu profesionalism!

CERINTE

Suntem nerabdatori sa ne impartasesti la interviu despre cum faci tu recrutarea si selectia, sau despre ce ai invatat in facultate referitor la psihologie umana si crezi ca ai putea aplica in interviuri!

BENEFICII OFERITE

Apreciem pozitiv si recompensam lucrul bine facut si terminat la timp!
Vei avea ocazia sa inveti tips & tricks in recrutare si selectie prin schimb de experienta cu alti colegi.

- Eurodata Management este membra a Grupului DAEDALUS si are ca obiect de activitate culegerea de date pentru mediile de afaceri

- Eurodata Management este membru ESOMAR (Societatea Europeana de Cercetare de Marketing si Opinie Publica) si membru SORMA (Societatii Romane de Marketing si Cercetare a Opiniei Publice)

- Punctele forte ale organizatiei sunt: 10 ani EXPERIENTA in piata de marketing research din Romania, ca fost departament de culegere de date a Firmei DAEDALUS Consulting; PROFESIONALISM; FLEXIBILITATE

- Eurodata Management dispune de facilitati la nivel national pentru culegerea datelor: 6 centre satelit - Brasov, Constanta, Craiova, Cluj-Napoca, Iasi si Timisoara si o retea de peste 600 de colaboratori specializati pe culegerea datelor.