RECRUITER

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ofera suport clientilor;
Participa la derularea proceselor de recrutare si selectie de personal;
Realizeaza primul screening de CV-uri;
Posteaza anunturi in media si prelucreaza aplicatiile primite;
Realizarea interviurilor de selectie si a testelor de specialitate;
Pregateste dosarul fiecarui candidat propus pentru short list;
Conduce proiecte de recrutare si selectie;
Activitate de research: baze de date si media;
Reprezinta compania la diferite targuri de joburi

CERINTE

Studii superioare in domeniul psihologiei;
Experienta in recrutare - minim 2 ani;
Prezinta avantaj experienta in executive search si head-hunting;
Cunoasterea limbii engleze nivel avansat - obligatoriu; o a doua limba straina va fi un avantaj;
Persoana charismatica, dinamica si comunicativa

BENEFICII OFERITE

Companie de resurse umane - specializata in recrutarea de pozitii de middle si top management; echipa tanara si dinamica, cu rezultate excelente si cu un portofoliu de clienti constanti. In contextul cresterii companiei, cautam candidati deosebiti care sa se alature echipei noastre din Bucuresti!