RECRUITER

HUMANGEST GROUP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Analizeaza cererile de recrutare si selectie clasificate a fi de nivel blue si white
• Stabileste cu clientul toate detaliile procedurale referitoare la derularea proiectului si face cercetarea amanuntita a profilului solicitat
• Realizeaza procesul de recrutare si selectie
• Prezinta lista scurta clientului
• Programeaza interviurile finale la client si mentine relatia cu clientul pe tot parcursul procesului de recrutare si selectie – asigura serviciul de key account
• Creeaza si gestioneaza baza de date cu candidati
• Participa la proiectele de diagnoza a climatului organizational
• Participa la proiectele interdepartamentale

CERINTE

- Studii superioare in domeniul resurselor umane
- Experienta de minim 2 ani
- Cunostinte avansate de limba engleza/italiana
- Cunostinte privind tehnici de negociere
- Operare PC (MS Office)
- Cunoasterea pietei locale a fortei de munca

Companie multinationala din domeniul resureslor umane, noi suntem cei care iti oferim solutiile juste adaptate nevoilor tale.