Recruiter

Ensight Management Consulting SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Deschiderea proiectelor de recrutare
Conceperea si postarea anunturilor in functie de cerintele postului
Selectarea CV-urilor primite
Programarea candidatilor selectati pentru interviu
Sustinerea interviurilor
Pregatirea dosarelor candidatilor propusi pe short list
Oferirea de feed back candidatilor
Activitati administrative

CERINTE

Studii superioare
Experienta in domeniul recrutarii de personal de minim 1 an
Foarte bune abilitati de comunicare si relationare
Capacitate de lucru cu termene limita
Initiativa, flexibilitate, adaptabilitate
Persoana integra, riguroasa, cu simtul raspunderii
Cunostinte calculator – MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
Cunostinte limba engleza si/sau franceza

Ensight Management Consulting este liderul local in domeniul consultantei in management prin cifra de afaceri si numar de angajati. Compania a evoluat si a crescut constant incepand cu anul 2000. In 2006, Ensight a realizat o cifra de afaceri de 2,7 milioane euro si o crestere de 125%.
Ensight ofera clientilor si solutii integrate de afaceri bazate pe competente multidisciplinare si complementare in management, finante, IT, juridic, marketing, HR si achizitii: Manage, Transform, Select, Integrate, Valuate, Control, Educate, Expand. Misiunea noastra este de a accelera evolutia clientilor nostri prin intermediul solutiilor de afaceri integrate.
Consideram ca performantele noastre si calitatea serviciilor oferite unui portofoliu foarte mare de clienti ar putea sa motiveze orice candidat in a ni se alatura.