RECRUITER

Cap Advice

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Elaborarea si plasarea anunturilor
-Planifica procesul de selectie
-Screening Cv -uri
-Contacteaza candidatii pentru programarea interviurilor
-Sustine interviuri si intocmeste lista scurta
-Realizeaza motivarea si socializarea noilor colaboratori
-Evalueaza nivelul de pregatire al candidatilor

CERINTE

-Studii superioare(Psihologia reprezinta un plus)
- Cunostinte bune operare PC
- Limba franceza nivel avansat
-Experienta in domeniul recrutarilor minim 6 luni
-Bune abilitati de comunicare si negociere
-Capacitate de a intelege candidatul si de a-l influenta si convinge
-Flexibil si adaptabil

BENEFICII OFERITE

Salariu fix + bonusuri substantiale
Laptop + imprimanta
Telefon

Cap Advice - partener Acacias Consulting France. Compania propune o gama variata de solutii optime care acopera intreaga piata de consultanta. Serviciile noastre: recrutarea celor mai buni colaboratori, formarea personalului in domenii ca: sale, marketing, comunicatii; cunoasterea pietei, cunoasterea clientilor; reducerea costurile si organizarea companiilor.