RECRUITER

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- postarea de anunturi de angajare pe internet, ziare etc;
- selectia cv-urilor;
- programari interviuri;
- interviu cu candidatii;
- selectia intervievatilor;
- raportarea catre angajator a situatiei procesului de recrutare.

CERINTE

- experienta de cel putin 3 ani in recrutare si selectie;
- studii superioare (relatii internationale, psihologie, drept etc);
- limba engleza fluent;
- cunostinte foarten bune de utilizare PC;
- abilitati foarte bune de comunicare;
- prezenta agreabila;
- persoana responsabila si organizata.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial negociabil;
- posibilitatea de a participa la diverse training-uri de perfectionare.

Public Euroconsulting, Agentie de Resurse Umane din Oradea cu o vechime de 3 ani in domeniu si o experienta vasta in recrutarea de specialisti in toate domeniile de activitate, continuand cu manageri si terminand cu proaspeti absolventi de studii superioare, anunta deschiderea punctului de lucru in Bucuresti. In acest sens cautam profesionisti in resurse umane si vanzari de servicii.

www.yourjobs.ro