Receptionista part-time 6 ore/zi

TRENKWALDER

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie multinationala ce activeaza in audit.

Responsabilitati:
˗ Preluarea si redirectionarea aplelurilor telefonice;
- Organizarea si asigurarea serviciilor de protocol;
- Administrarea corespondentei interne si externe;
- Administrarea salilor de meeting;
- Actualizarea bazei de date a clientilor.

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:
- Studii medii / superioare;
- Exeperienta pe un post similar minim 6 luni;
- Cunostinte de limba engleza la nivel avansat;
- Cunoastinte de operare PC: pachetul MS Office;
- Foarte bune abilitati de comunicare, organizare si lucru in echipa.

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
- Oportunitate de dezvoltare profesionala.
- Salariu 850 Ron Net + bonuri de masa

Trenkwalder este o companie specializata in servicii de resurse umane. Serviciile noastre: recrutare, angajare temporara, cercetari de piata, salarizare si administrare de personal,training, teambuilding.

Trenkwalder este una dintre cele mai mari companii de recrutare, selecţie şi plasare de personal din România, având 9 filiale în Sibiu, Bucureşti, Piteşti, Oradea, Timişoara, Cluj, Iaşi, Arad, Braşov cu 99 de consultanţi şi venituri consolidate de 22 de milioane de euro în 2011 (Trenkwalder şi Trenkwalder Services). Trenkwalder este membră a Asociaţiei Române a Agenţilor de Muncă Temporară (ARAMT).