RECEPTIONISTA ¿ FRONT DESK OFFICER

ABC Human Capital

Job expirat

RESPONSABILITATI

Preluarea si redirectionarea apelurilor telefonice catre departamentele companiei
Primirea si distribuirea corespondentei in companie
Primirea tuturor oaspetilor si vizitatorilor in companie
Pastrarea legaturii cu furnizorii si curierii
Coordonarea celor 2 soferi aflati in subordine si stricta organizare a programului si rutelor lor
Programarea interviurilor la solicitarea departamentului de resurse umane
Obtinerea de date si informatii la cererea diverselor departamente.

CERINTE

Minim 1 an experienta pe un post similar ¿ receptionista
Limba engleza ¿ fluent
Cunostinte PC: Microsoft Office: Word, Excel, Powerpoint, Outlook;
Excelente abilitati de comunicare si organizare.

BENEFICII OFERITE

Salariu net atractiv
Training din partea companiei
Reale posibilitati de avansare.

Clientul nostru este una dintre cele mai importante companii private din Romania, avand ca activitate de baza producerea de aparate frigorifice, televizoare, masini de spalat, aragazuri, cu alte cuvinte ceea ce numim generic ¿bunuri de larg consum¿ ¿ White appliances. Cu un design modern si parametri tehnici mult imbunatatiti, compania incearca sa ofere si reuseste pe deplin, o gama larga de produse consumatorilor sai, oferindu-le posibilitatea de a alege ceea ce li se potriveste.