RECEPTIONISTA

Maof Group Ro

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea companiei:

Clinica dentara ce ofera servicii de ultima generatie de imagistica dentara computerizata.

Responsabilitati principale:

- Informeaza clientii despre serviciile medicale oferite de centru;
- Inregistreaza, planifica si confirma programarile pacientilor;
- Se asigura de respectarea programarilor si optimizeaza planificarea programarilor in beneficiul pacientilor;
-Preia apelurile telefonice si le redirectioneaza;
-Sorteaza, distribuie si expediaza corespondenta;
-Scaneaza diverse documente, expediaza fax-uri, citeste/ raspunde mail-urilor primite.

CERINTE

Cerinte principale:

- Experienta in lucrul cu clientii;
- Cunostinte foarte bune de limba engleza;
- Utilizare PC: MS Office, baze de date;
- Atitudine pozitiva si deschisa in relatiile cu clientii;
- Aspect fizic placut.

BENEFICII OFERITE

Va oferim oportunitatea unei cariere de succes in tara si in strainatate, un mediu de lucru profesionist si un pachet salarial competitiv.

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si selectie, leasing personal.