Receptionista

RCS & RDS

Job expirat

RESPONSABILITATI

¿ Activitati generale de receptionist pentru sediul central;
¿ Preia si redirectioneaza vizitele venite din partea clientilor, furnizorilor, etc;
¿ Realizeaza o evidenta a vizitatorilor RCS & RDS;
¿ Abilitatea de a reflecta imaginea dorita de companie in interactiunea cu clientii.

CERINTE

¿ Absolvent studii superioare (Facultatea de Limbi Straine prezinta un avantaj);
¿ Experienta de cel putin 1 an in activitati de receptie;
¿ Excelente abilitati de comunicare si relationare;
¿ Foarte bune abilitati organizatorice;
¿ Orientare catre client;
¿ Rezistenta la stres si program pe ture;
¿ Engleza nivel mediu;
¿ MS Office (Word, Excel), client de mail.

RCS & RDS este unul dintre cei mai importanti furnizori privati de servicii integrate de telecomunicatii.

Ce va oferim?
Servicii de televiziune [prin cablu tv de la RCS & RDS si DigiTV]
Acces Internet si comunicatii de date [RDS.Net, RDS.Link]
Telefonie fixa nationala si internationala [RDS.Tel]