RECEPTIONISTA

CYCLE EUROPEAN SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- preluarea si directionare apeluri
- inregistrare si directionare documente care intra si ies din companie
- activitati de protocol
- primire si transmitere faxuri
- efectuarea necesarului de rechizite

CERINTE

Cautam persoane flexibile, comunicative, pozitive, organizate

CYCLE EUROPEAN, companie multinationala ce activeaza in Romania din Decembrie 2004, reprezinta extensia in Romania a CYCLE CREDIT compania numarui 1 din Grecia in ceea ce priveste colectarea de creante .

Beneficiind de experienta de peste 12 ani a companiei-mama, CYCLE EUROPEAN s-a impus in piata romaneasca ca un call center de profesionisti, specializat in
Promovarea serviciilor si produselor financiar-bancare
Recuperarea de creante
Atuurile noastre :
Excelent Know-how
Management inteligent al resurselor umane
Dotare tehnica de ultima generatie
Parteneriat cu cele mai importante banci, institutii financiare si companii de telecomunicatii
Vrei sa faci parte din echipa CYCLE EUROPEAN ?
Vrei sa:
Faci parte din echipa castigatoare ?
Inveti mai multe despre piata serviciilor bancare si despre serviciile de recuperare de creante ?
Sa ai sansa de a promova intr-o companie dinamica si in plina expansiune ?
Alatura-te echipei noastre!