RECEPTIONISTA

BUILDING SUPPORT SERVICES - B.S.S.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Servicii de receptie:

- Asigurarea traficului in cladire;
- Loc de informare;
- Anunturi publice in caz de evenimente;
- Identificarea si inregistrarea vizitatorilor;
- Distribuirea corespondentei in cladire.

CERINTE

•Student/a sau absolvent/a studii superioare
•Cunostinte lb. engleza - reprezinta avantaj;
•Cunostinte operare PC: Word, Excel, PowerPoint, Internet;
•Abilitati de comunicare, atentie la detalii, atitudine proactiva.

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru placut, dinamic.
- Posibilitati reale de promovare.

TE INVITAM SA FACI PRIMII PASI IN CARIERA ALATURI DE PROFESIONISTI !!!

Companie in plina expansiune, BUILDING SUPPORT SERVICES (BSS) este liderul pe piata serviciilor de property&facility management.

Building Support Services a luat fiinta in anul 2003 avand la baza o experienta vasta a asociatilor in domeniul facility managementului si al managementului proiectelor. Activitatea principala a companiei se desfasoara in Bucuresti dar exista si proiecte ce se deruleaza in tara. In prezent Building Support Services gestioneaza peste 1.000.000 m2 de cladiri de birouri, cladiri rezidentiale si spatii logistice.

Pentru detalii vizitati www.bss.ro