Receptionista

GMG GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- receptioneaza corespondenta (apelurile telefonice, faxuri, e-mailuri, etc), si le distribuie persoanelor raspunzatoare de rezolvarea acestora, urmareste rezolvarea lor, in termenele impuse;
- mentine legatura cu clientii, furnizorii si colaboratorii si informeaza zilnic sau cand e necesar, despre modificarile sau informatiile nou aparute;
- preia si ofera informatiile necesare persoanelor, care acced in sediu, sau le indruma spre departamentele corespunzatoare.
- asigura redactarea si transmiterea corespondentei;
- asigura evidenta agendei de lucru a directorului;
- clasifica documentele de corespondenta;
- intocmeste evidenta operativa a locului in care isi desfasoara activitatea managerii din cadrul companiei;
- raspunde de transmiterea informatiilor intre departamente si mediul extern (clienti, furnizori, colaboratori etc)
- asigura redactarea ordinii de zi a sedintelor, transmiterea catre membrii participanti, convocarea acestora.
- asigura ordinea si curatenia in sediul prin coordonarea personalului de intretire si curatenie.

CERINTE

- absolvent de studii medii/superioare
- foarte bune cunostinte de operare PC
- limba engleza (nivel avansat)
- responsabilitate, initiativa, maturitate, profesionalism

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru placut
- echipa tanara, dinamica

Productie si comert cu confectii barbatesti de lux sub marcile BIGOTTI si MASSINI