Receptionista

Evolve Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma anagajatoare este o casa de avocatura de renume.

Postul presupune preluarea apelurilor telefonice si redistribuirea lor, preluarea corespondentei, intampinarea clientilor si conducerea lor la salile de intalniri, activitati de protocol si alte activitati de secretariat.

Program de lucru 8.30 - 18, de luni pana vineri. Nu se lucreaza in week-end.
Sediul firmei angajatoare este in zona Armeneasca - Mosilor.

CERINTE

- Candidata ideala ar trebui sa aiba experienta similara de cca 1 an, sa aiba un aspect fizic placut, sa fie serioasa, muncitoare, implicata si dedicata.
- Cunoasterea limbii engleze constituie o cerinta obligatorie.
- Cunoasterea a inca o limba straina este un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Salariu fix incepand de la 1000 RON (net, declarat pe cartea de munca).

Evolve Group este o agentie de resurse umane ce ofera servicii complete pentru evaluarea personalului, intocmirea de fise de post, precum si pentru recrutarea si selectia de noi angajati. Consultantii Evolve sunt absolventi de studii de specialitate: psihologi, sociologi si analisti cercetare de piata.