Receptionist service auto

Protruck International

Job expirat

RESPONSABILITATI

- programarea clientilor pentru lucrarile de reparatii auto;
- deschiderea comenzilor de reparatii auto;
- realizarea si comandarea necesarului de piese de schimb pentru lucrarile de reparatii aflate in desfasurare;
- completarea formularului de inventar vehicul pentru vehiculele ramase in service;
- informarea clientilor privind modalitatile de plata;
- completarea cartilor tehnice ale autovehiculelor;
- eliberarea actelor vehiculelor la finalizarea lucrarilor de reparatii;
- urmarirea operatiunilor de reparatii auto pana la finalizarea acestora si informarea clientii cu privire la desfasurarea acestor lucrari;

CERINTE

- studii superioare de specialitate (autovehicule rutiere);
- experienta in domeniu - avantaj;
- operare PC (MS Office, Internet);
- permis conducere categoria B;
- limba engleza nivel conversational.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- lucru intr-o echipa dinamica si motivata de rezultate.

Aflate in plina evolutie, companiile PROTRUCK isi dezvolta echipa!

Domeniile in care ne desfasuram activitatea sunt:

1. Protruck - management si consultanta pentru celelalte companii din cadrul grupului;
2. Protruck Vehicule Comerciale - distribuitor autorizat Iveco
3. Protruck Motoare Industriale - distribuitor autorizat Fiat Powertrain
4. Protruck Echipamente Constructii - distribuitor autorizat New Holland Construction Equipment
5. Protruck Vehicule Rulate - distribuitor vehicule rulate
6. Protruck Asigurari - broker de asigurari

Daca vrei sa ne cunosti mai bine, acceseaza www.protruck.ro.