Receptionist/hostess - loc de munca in Bucuresti

Global Recruting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Global Recruting selecteaza personal, in sistem leasing de personal, pentru postul de receptionist/hostess cazinou, loc de munca in Bucuresti. Persoanele interesate de obtinerea unui loc de munca in Bucuresti NU VOR PLATI NICI UN FEL DE TAXE!!!

ec. AURA BUTIURCA,
Director General -Global Recruting,
Administrator - Departament IT JOB Global Recruting.
Firma acreditata de ITM Mures (Inspectoratul Teritorial de Munca Mures)
prin Dovada nr. 32/2007
CUI: RO19075845
J26/1543/2006
Sediul Central :
Adresa : Strada Mihai Viteazul Nr.10/2 Targu Mures, jud.Mures
(langa Univ. Petru Maior si Liceul Papiu, la cinci minute de centrul orasului)
Mobile Phone : 0040-740.368.331 valabil numai in timpul orelor de program
Phone : 0040-365.424.408 valabil numai in timpul orelor de program
Fax : 0040-365.424.409 valabil non-stop, numai trimitere fax
Web: http://www.eurozone-jobs.com targetat pentru zona Romania si Europa
Web : http://www.global-recruting.com targetat pentru toate statele lumii
Ambele site-uri apartin firmei GLOBAL RECRUTING

Program de Lucru cu publicul :
Luni - Vineri : 10.00 -17.00
Va rugam sa ne contactati NUMAI in timpul orelor de program!
Sambata- Inchis.
Duminica- Inchis

CERINTE

Experienta anterioara nu este obligatorie; experienta in serviciul cu clientii prezinta un avantaj.
Studii liceale.
Cunostinte de baza a calculatorului.
Un nivel de baza a limbii engleza este obligatoriu.
Excelente abilitati de comunicare.
Posibilitati de lucru in schimburi.

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

ntalneste clientii si le ofera informatii despre evenimente special organizate, despre cazino si compania in sine; aduce la cunostinta clientiilor ultimele noutati din cazino ori de cate ori este posibil. Saluta clientii cazinoului, stabileste relatii bune cu ei, furnizeaza informatii utile despre facilitatile cazinoului.
Inregistreaza informatii cu privire la clienti noi, si actualizeaza fisierele pe calculator, dupa cum este necesar.
Intocmeste feedback-ul clientilor si informeaza conducerea de constatari in mod regulat.
Asigura uniforma si aspectul fizic propriu curate si profesionale, mentine confidentialitatea informatiilor si protejeaza bunurile cazinoului.
Primeste oaspetii si ii trateaza conform standardelor companiei.
Vorbeste cu altii folosind limbaj clar si profesional, raspunde la telefon conform etichetei. Dezvolta si mentine relatii de lucru pozitive cu altii, ajuta echipa pentru a ajunge la obiective comune, asculta si raspunde adecvat la alte preocupari ale angajatilor.
Asigura respectarea standardelor calitative si asteptarilor. Sta, se aseaza sau se plimba pentru o perioada de timp.
Oferim un pachet competitiv de remunerare si oportunitatea pentru dezvoltarea carierei. Salariu, termenii si conditiile vor fi discutate la interviu.

BENEFICII OFERITE

Confidential

Global Recruting - work and travel. Locuri de munca in strainatate in: FRANTA, CANADA, ANGLIA, IRLANDA, SUA. Locuri de munca pentru persoane cu studii superioare: INGINERI, ARHITECTI, INGINERI CONSTRUCTII, MEDICI. Departamentul HEAD HUNTING : Ai o pozitie de conducere in compania la care lucrezi ?! Poti ocupa o pozitie similara la o companie in strainatate... cautam de fapt - la creme de la creme - Cerul este limita... salarizarea de asemenea !!!! Locuri de munca in strainatate pentru: Asistente medicale, Soferi profesionisti, sudori, tamplari, muncitori constructii.