Receptionist (a)

Pluri Consultants

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigurarea RECEPTIEI companiei (linii telefonice3, fax, copiatoare, e-mail);
- Sa mentina la zi baza de date a companiei;
- Efectuarea operationilor necesare unei comunicari externe fluente;
- Preluarea, distributia si urmarirea mesajelor pentru angajatii companiei;
- Clasarea si distributia corespondentei;
- Gestionarea intrarilor si iesirilor de documente oficiale;
- Lansarea, relansarea, urmarirea si trimiterea comenzilor catre furnizorii de consumabile si birotica;
- Organizarea documentelor de proiect primite de la Project Managers, precum si documentele receptiei;
- Participarea la logistica proiectelor de consultanta;
- Realizarea saptamanala a Press Release;
- Sa se ocupe de primirea vizitatorilor companiei.

CERINTE

- Bune abilitati de comunicare verbala si scrisa;
- Bune abilitati de operare PC(Word, Excel, Outlook Express, Internet Explorer);
- Foarte bune cunostinte de limba Engleza si Franceza (scris, vorbit, citit).
- Disponibilitate preogram full time.

Pluri Consultants Romania este o companie ce activeaza de peste 12 ani, oferind solutii globale in aria Resurselor Umane.
Avem o prezenta dinamica pe piata de consultanta din Romania oferind suport, consiliere, solutii sinergice care pot satisface un camp larg de nevoi specifice din domeniul Capitalului Uman, investitorilor straini si locali.

Suntem la dispozitia ta pentru a adauga valoare carierei tale.

La intrebarile tale... - noi iti oferim raspunsuri
La nevoile tale... - noi venim cu solutii
Obiectivele tale... - noi te sprijinim sa le atingi