Receptionist

Mentor\'s Search

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Informeaza clientii despre serviciile medicale oferite de centru
- Inregistreaza, planifica si confirma programarile pacientilor
- Deschide conturile de pacienti in baza de date specifica
- Se asigura de respectarea programarilor si optimizeaza planificarea programarilor in beneficiul pacientilor

CERINTE

- Experienta in lucrul cu clientii de minim 3 ani
- Cunostinte foarte bune de limba engleza
- Utilizare PC: MS Office, baze de date
- Atitudine pozitiva si deschisa in relatiile cu clientii

BENEFICII OFERITE

Va oferim oportunitatea unei cariere de succes, posibilitati de specializare si instruire profesionala in tara si strainatate si un pachet salarial competitiv.

Centru medical de excelenta in diagnosticarea si monitorizarea cancerului utilizand investigatii de ultima generatie PET/CT doreste sa isi formeze o echipa profesionista dedicata pacientilor sai. Pozitiile deschise sunt urmatoarele:

Pozitia