Receptionist

BERGERAT MONNOYEUR

Job expirat

RESPONSABILITATI

Misiuni principale:
* Preia apelurile telefonice si le transfera catre persoanele solicitate
* Gestioneaza corespondenta interna si externa
* Preia clientii si ii directioneaza
* Mentine legatura cu diversi furnizori (aranjamente de calatorie, cazare, papetarie, curierat etc.) si se preocupa de optimizarea serviciilor oferite
* Asigura aprovizonarea cu produse de birotica, papetarie si alte materiale necesare
* Primeste si verifica facturi, intocmeste bonurile de comanda aferente si le trimite in contabilitate
* Ofera sprijin in activitati administrative pentru angajatii companiei

CERINTE

* Minim studii medii
* Experienta in domeniu constituie un avantaj
* Cunostinte operare PC
* Bune cunostinte de limba engleza si franceza

Profil candidat:
Excelente abilitati de comunicare si relationare
Atitudine orientata catre client; spirit pro-activ si dinamic; adaptabilitate; atentie la detalii

BENEFICII OFERITE

* Salariu atractiv, corespunzator responsabilitatilor postului
* Sansa de dezvoltare profesionala si intelectuala, prin formare profesionala
* Posibilitatea de a lucra intr-un mediu international si competitional, intr-o companie de prestigiu, aflata in plina dezvoltare

Postul este localizat la sediul nostru din Mogosoaia, jud. Ilfov.

Candidatii interesati pot sa transmita un curriculum vitae si o scrisoare de intentie, pana la data de 07.09.2008 inclusiv, mentionand pozitia pentru care aplica, si la:
E-mail : jobs@b-m.ro
Fax : 021 202 7601

Adresa companiei: Bergerat Monnoyeur, Mogosoaia, str. Morii 5, jud. Ilfov

Numai candidatii selectati vor fi contactati.

Suntem BERGERAT MONNOYEUR, parte a Grupului Monnoyeur (Franta, 1906), societate constituita in Romania in 1991, cu sediul la Bucuresti (Mogosoaia).
Suntem unic distribuitor Caterpillar si Metso Minerals in Romania si Republica Moldova.
Comercializam si oferim service pentru: utilaje pentru constructii; stivuitoare; echipamente constructie si intretinere drumuri; echipamente pentru concasare si sortare agregate.
Asiguram acoperire nationala si sprijin local clientilor nostri la Bucuresti, Timisoara, Cluj-Napoca, Brasov, Iasi, Piatra-Neamt, Galati, Constanta, Craiova, Pitesti si Chisinau.