RECEPTIONIST

GENESYS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- preia si directioneaza apelurile telefonice si corespondenta
- stabileste si organizeaza intalniri, vizite, sedinte pentru top managementul companiei
- se ocupa de aranjamentele de calatorie (transport, cazare) pentru partenerii/ angajatii firmei
- asigura stocarea informatiilor prin arhivarea documentelor
- activitati de protocol
- alte activitati specifice de secretariat.

CERINTE

- minim 2 ani experienta intr-un post similar
- studii medii plus cursuri de specializare
- foarte bune abilitati de comunicare scrisa si orala in romana si engleza
- cunostinte foarte bune de utilizare PC, incluzand Microsoft Office
- rezistenta la stress, orientare catre client, atitudine proactiva.

BENEFICII OFERITE

Compania ofera un pachet salarial competetiv, precum si oportunitatea dezvoltarii carierei, intr-un mediu dinamic si profesionist.

Companie privata, infiintata in 1994 si certificata ISO 9001, CCAS si OMCAS, cu o cifra de afaceri de 15 milioane EUR (2005) si peste 100 de angajati, GENESYS este una dintre cele mai importante companii romanesti care acopera toate domeniile de activitate din informatica si telecomunicatii. Datorita activitatii sale in continua crestere, GENESYS isi dezvolta echipa cu noi profesionisti entuziasti si motivati.