Receptionist

Medical Prestige

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam receptionist pentru clinica medicala in regim full time.

Responsabilitati:
• Intampina clientii si gestioneaza eficient situatiile si informatiile solicitate de acestia
• Programeaza si /sau reprogrameaza pacientii
- Ofera informatii pacientilor
• Incaseaza contravaloarea serviciilor medicale si preda banii conform procedurilor interne

CERINTE

• Experienta in lucrul cu publicul minim 2 ani
• Atentie distributiva si la detalii
• Orientare catre client
• Capacitatea de concentrare a atentiei
• Adaptare la sarcini de lucru schimbatoare si rutiniere
• Capacitate de a lucra in conditii de stres
• Bune abilitati de comunicare scrisa si verbala
• Abilitatea de a gestiona informatii si situatii confidentiale
• Abilitati de a lucra in echipa
• Proactivitate si flexibilitate
• Cunoasterea limbii engleze - nivel mediu

Sunt selectati doar candidatii care indeplinesc cerintele detaliate.

BENEFICII OFERITE

Conditii de lucru, salariu motivant

Cinica Academica - este o clinica cu diverse specialitati ce ofera servicii in regim ambulator.