Receptionist

MNT Healthcare Europe SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- contactarea si preluarea apelurilor telefonice ale clientilor
- programarea clientilor direct sau telefonic
- intampinarea si consilierea clientilor
- gestionarea documentelor privind clientii
- incasarea platilor
- promovarea si vanzarea telefonica a serviciilor si produselor clinicii
- mentinerea relatiilor cu clienti si furnizori
- intocmirea documentelor si corespondentei in limba engleza
- informarea permanenta a management-ului asupra stadiului activitatilor
- asigurarea ordinii, curateniei si igienei adecvate in spatiul clinicii (serviciile de curatenie majora sunt asigurate de o perosana angajata in domeniu)
- asigurarea cu consumabile necesare activitatii clinicii
- alte activitati de administrare si gospodarire a clinicii

CERINTE

- studii superioare
- NU se solicita obligatoriu experienta in domeniul medical, dar reprezinta un avantaj experienta in domeniul administrativ al unei firme (asistent manager, secretariat, receptie, etc.)
- obligatoriu cunosterea limbii engleze nivel avansat (nivelul trebuie sa asigure capabilitatea de a studia documente in limba engleza, intocmire si transmitere corespondente, conversatii telefonice)
- comunicare foarta buna si atitudine diplomatica
- capacitate de analiza si inovatie pentru gasirea rapida de solutii
- rapiditate, rigurozitate, organizare, memorie foarte buna
- persoana echilibrata, energica, motivata, disciplinata si constiincioasa

MNT Healthcare Europe, companie din cadrul Bozlu Holding, reprezentanta a companiei medicale MNT, lider pe piata medicinei nucleare si radioterapiei in Turcia, cu o experienta de 23 de ani in dezvoltarea, organizarea si managementul clinicilor medicale de profil.

Pt detalii si informatii:

oana.frasineanu@bozlu.com