Receptionera

Unica Sport

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Indeplinirea activitatilor zilnice administrative
-Primirea clientilor, inregistrarea fiselor client
-Promovarea catre clienti a activitatii, serviciilor, produselor si programul salii de fitness;
-Responsabilitati de contabilitatea primara, registru de casa zilnic
-Promovarea produselor catre clienti
-Se implica in mod activ si isi asuma orice responsabilitate pentru asigurarea unei bune desfasurari a activitati a salii de fitness.

CERINTE

Studii superioare
Aspect estetic plăcut;
Persoană sociabilă, cu o atitudine pozitivă și este „jucator de echipa”;
Orientare spre client și rezultat;
Capacitate de organizare și planificare;
Cunoștințe bune de operare în MS Office (Word și Excel);
Aptitudini în vânzări, inițiativă și competitivitate;
Experiența anterioară într-o poziție similară constituie un avantaj;

BENEFICII OFERITE

-training de formare profesionala;
-un post de muncă stabil;
-contract de angajare;
-pachet motivaţional;
-o carieră de succes într-o companie dinamică.

UNICA Sport anunță preselecția pentru locuri vacante de recepționist/administrator de sală care vor să-şi dezvolte o carieră de succes în filiala Unica Sport din orașul București, România.

Unica Sport este un proiect început dintr-o cauză socială care s-a transformat în decursul anilor într-o afacere de succes. Rețeaua de săli Unica Sport formata din 18 filiale in Chisinau dupa o experiență de aproape 20 de ani în Republica Moldova a decis să se extindă şi în România. Metoda patentată Unica deține protecția drepturilor de autor asupra abordării care o propunem clienților. Astăzi suntem o rețea care se dezvoltă dinamic scopul nostru rămânind același: noi tindem să contribuim la o calitate mai bună a vieții oamenilor prin servicii focusate pe sănătate și frumusețe.