RECEPTIONERI/E la hoteluri din Grecia / Cipru

SC Jobs Resort Consulting SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitati specifice jobului de RECEPTIONER.

CERINTE

- Engleza la nivel de conversatie;
- Cunoasterea altor limbi de circulatie internationala constituie un avantaj;
- Experienta anterioara si pregatirea in domeniu;
- Disponibilitate de lucru de 8 ore / zi;
- Pentru baieti- disponibilitate de a lucra in schimburi de noapte;
- PASAPORT valid pana la data de 1 Noiembrie 2008.

BENEFICII OFERITE

- min. 30 - max. 37 euro / zi (salariu + bacsis);
- lucrul in ziua de duminica este platit cu 20 euro in plus fata de salariul de baza (zi de lucru de 8 ore);
- cazarea si mesele asigurate;
- 4-8 zile libere / luna;
- asigurare;
- data de incepere a contractului flexibila (15 Aprilie/1 Mai/ 15 Mai/1 Iunie) - 30 Septembrie/Octombrie 2008.

Oferim consultanta in identificarea unui contract de munca in Grecia - Cipru, Anglia si SUA, inclusiv program Au Pair (Baby Sitter).