Receptionere in Grecia sezonul 2011

Inteligent Career Hr

Job expirat

RESPONSABILITATI

- se lucreaza in hoteluri si/sau pensiuni;
- program de lucru 8-10 ore/zi, 7 zile/saptamana;
- principalele responsabilitati: inregistrarea clientilor, oferirea informatiilor telefonice clientilor, efectuarea rezervarilor, repartizari, inregistrari si incasari pentru clienti, tinerea evidentei clientilor, indrumarea spere obiective turistice, corespondenta cu clientii.

CERINTE

- cunostinte de limba engleza nivel avansat (cerinta obligatorie);
- cunoasterea altei limbi straine reprezinta avantaj;
- se accepta si persoane fara experienta pe un post similar;
- abilitati de comunicare bine dezvoltate;
- atitudine orientata catre client;

BENEFICII OFERITE

- salariu 750-800 euro/luna in functie de locatie;
- se asigura CAZAREA si MASA in mod GRATUIT;
- bonusuri in functie de performante;
- contract pe perioada sezoniera;
- intampinarea noilor candidate in Atena;
- se ofera consultanta si suport pe toata durata sederiiin Grecia;

Relatii la tel. Fix: 0314257685 Mobil : 0764611603 sau trimiteti CV-ul la office@inteligentcareer.ro
Pentru mai multe job-uri vizitati site-ul nostru http://www.inteligentcareer.ro

INTELIGENT CAREER HR este o agentie de recrutare si plasare de forta de munca in strainatate, inregistrata la ITM Bucuresti sub numarul 380/2009.
Oferim locuri de munca pe diverse domenii si/sau tari, pentru mai multe detalii consultati site-ul nostru www.inteligentcareer.ro la sectiunea "Joburi”
Contact:
- tel: 031 425 76 85 sau 0764 611 603, 0740542171.
- email: office@inteligentcareer.ro sau inteligentcareer.hr@gmail.com
- web: www.inteligentcareer.ro