RECEPTIONERE

SM MEDIA MARKET ACCES

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Persoane cu aspect fizic placut, inteligente, educate, mereu zambitoare, foarte comunicative, stiu sa capteze si sa mentina interesul invitatilor
- Evidentierea beneficiilor produselor si prezentarea lor
-Mentinerea si promovarea imaginii companiei si a produselor existente.
-Primirea invitatilor cu un zambet si salut calduros

CERINTE

- Persoane cu putere de convingere, atitudine prietenoasa, carismatica
- Experienta pe promotii si evenimente este un avantaj.
- Varsta minima: 18 ani
- Aspect fizic placut, simt estetic
- Abilitati de comunicare
- Motivatie, perseverenta, persuasiune, atitudine prietenoasa
- Limba engleza nivel mediu
- Persoana serioasa, responsabila, descurcareata
- Persoane open-minde

BENEFICII OFERITE

Oferim profesionalism, posibilitatea de integrare in echipa permanenta
Posibilitatea unei cariere in media si publicitate.
Salariu fix+bonus

Productie Publicitara si Print Digital. Toata gama de productie publicitara tipar offset si web design.