Receptionera Vas Croaziera

Legency Company

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Oferta se refera la posturile de receptionera, hostess si chelnerita pe un vas de croaziera si este valabila pentru toate orasele din Romania.

CERINTE

- Aspect fizic placut
- Pasaport valabil
- Experienta minim 6 luni
- Limba engleza la nivel conversational

BENEFICII OFERITE

- Contract de munca pe o perioada de 2 ani cu drept de prelungire, salariu, cazare, 3 mese/zi, asigurare medicala, transport.
- Training profesional.
- Posibilitati de promovare.

Agentia Legency, jucator important pe piata agentiilor de Resurse Umane din Romania, ofera clientilor sai externi servicii complete in domeniul resurselor umane: recrutare, testare, selectie si plasare de personal, administrare de personal, evaluare de personal si audit organizational, training. Pentru candidatii care aplica pentru posturi aflate in selectie la Legency Company, serviciile oferite sunt gratuite. Pastram confidentialitatea si tratam cu profesionalism fiecare candidatura care ni se adreseaza.