Receptionera/SPA/hotel

AMERICANA2000

Job expirat

RESPONSABILITATI

Receptionera / SPA - Country Club Mihailesti - Giurgiu (20 km de Bucuresti)

- Persoana dinamica, cu aspect fizic placut. manierata

- Abilitati de comunicare deosebite

- Atentie la detalii

- Responsabilitate, corectitudine, seriozitate
- schimburi de zi si de noapte

Va rugam sa transmiteti un CV la adresa de mail office@clubcountry.ro, relatii la telefon: 0246-278433

CERINTE

BENEFICII OFERITE

Se asigura o masa si transportul personalului la locatie si de la locatia din Mihailesti spre Bucuresti

DESCRIEREA FIRMEI

Dezvoltare,promovare ,imobiliara