Receptionera/ Personal Assistant

New Europe Media

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Urmarirea finalizarii sarcinilor trasate de general manager
- Atributii de secretariat
- Pregatirea diferitelor materiale pentru intalniri
- Stabilirea agendei general managerului

CERINTE

- Cunostinte de limba engleza
- Persoana dinamica, serioasa cu abilitati excelente de comunicare si relationare

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant
- Posibilitati de promovare in cariera

New Europe Media este cea mai inovativa firma media din Romania. Avem in prezent 4 servicii: CoolCards este prezent pe piata romaneasca din anul 2005 si este o retea de distributie de carti postale gratuite in peste 300 locatii din Bucuresti , Infostand din anul 2000, distributie de brosuri, flyere gratuite in peste 370 de locatii in Bucuresti, din anul 2001 se distribuie gratuit Ghidul Imobiliar RED, cea mai buna revista de anunturi imobiliare si revista Campus cea mai dinamica publicatie pentru studenti din anul 2001.
Nu ratati ocazia de a lucra alaturi de noi!