Receptionera IPO Health - Medicina Traditionala Chineza

IPO Health MTC

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati :
Persoana angajata ca RECEPTIONERA va gestiona activitatea de front-desk a clinicii, va informa pacientii cu privire la investigatiile oferite. De asemenea, va avea atributii in ceea ce priveste casieria, arhiva de rezultate si activitatea de secretariat si va gestiona permanent sistemul de sondare a opiniei pacientilor vis-a vis de calitatea serviciilor oferite de catre clinica. O cultura organizationala bazata pe tranparenta, deschidere, incredere reciproca si un loc de munca la care sa vii cu placere.
Asteptam CV-ul dumneavoastra pe adresa : office@ ipo-mtc. ro

CERINTE

Candidatul ideal :
Persoana ideala pentru postul de RECEPTIONERA in cadrul clinicii IPO Health va fi o persoana entuziasta, motivata, cu abilitatea de a asimila si de a invata rapid un soft specializat pe activitatea de receptie, in acelasi timp cu placerea de a lucra pentru oameni, de a empatiza si de a reactiona rapid in functie de nevoi;
RECEPTIONERA va avea capacitate de analiza situationala, va fi a persoana asertiva, pozitiva, zambitoare si calma.
Va fi absolventa de studii superioare (o anumita afinitate cu domeniul medical ar fi un avantaj).
Va fi un bun utilizator al computerului.
Va cunoaste limba engleza – CONDITIE ELIMINATORIE!!!