Receptionera/front desk officer clinica medicala

Dentist stomatologie pediatrica

Job expirat

RESPONSABILITATI

CANDIDATUL IDEAL:
-ambitioasa si dornica de a invata lucruri noi, intr-un ritm alert
-sa fie deschisa catre relationare si identificarea nevoilor pacientilor
-foarte riguroasa in activitate
-punctuala

RESPONSABILITATI:
-inregistrarea si programarea tuturor pacientilor
-contact cu medicii stomatologi si sprijinirea intregului personal medical in activitatea zilnica
-asistarea medicilor in timpul interventiilor stomatologice
-pregatirea si inventarul instrumentarului si materialelor necesare pentru fiecare interventie medicala
BENEFICII:
-pachet salarial fix
-mediu propice dezvoltarii profesionale
- nu este necesara experienta anterioara pe domeniu

CERINTE

Persoana serioasa, comunicabila, dornica sa se perfectioneze
Limba engleza nivel mediu(vorbit)

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru atabil

Clinica Stomatologica situata in zona de Nord a Bucurestiului.