RECEPTIONERA - Bucuresti

Human Rent Romania S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Obiectiv:
- Desfasurarea activitatii de comunicare externa a firmei.

Sarcini si responsabilitati:
- Desfasoara activitate de prezentare - este prima persoana cu care intra in contact persoanele din afara firmei.
- Receptia, initierea apelurilor telefonice, transferul, predarea, dirijarea legaturii.
- Se ingrijeste de receptia, inregistrarea, multiplicarea, distribuirea, arhivarea, expedierea coletelor, faxurilor, scrisorilor, documentelor, mesajelor electronice.
- Rezervarea camerelor de hotel, asigurarea acestora conform instructiunilor date de directori.
- Se ingrijeste de predarea, respectiv de preluarea de catre destinatar a corespondentei/mesageriei trimise de firma pe orice cale.

CERINTE

- Excelente abilitati de comunicare, interrelationare.
- Abilitate de rezolvare a problemelor si de tratare a conflictelor.
- Aptitudini organizatorice.
- Disponibilitatea de lucra in echipa.
- Rezistenta la ritm sustinut de lucru.
- Studii superioare finalizate/in curs.
- Engleza fluent ; Franceza- mediu
- Experienta profesionala - avantaj

BENEFICII OFERITE

- Salariu.
- Conditii de lucru moderne.
- Posibilitatea de dezvoltare.
- Mediu de lucru dinamic, multinational cu o dezvoltare rapida.

Grupul multinational HUMAN RENT ROMANIA are sedii in Ungaria, Cehia , Slovacia. Are un numar de peste 5000 de angajati avand un rol dominant in Europa Centrala in domeniul recrutarii, plasarii fortei de munca temporara si permanenta.
HUMAN RENT ofera o gama larga de servicii cat mai ample in domeniul resuselor umane. Sunt elaborate sisteme de module din care viitorii nostri parteneri pot sa-si aleaga solutia ideala.
- CONSULTANTA SI MANAGEMENT IN DOMENIUL RESURSELOR UMANE;
- LEASING FORTA DE MUNCA;
- ORGANIZAREA CURSURILOR DE LIMBI STRAINE;
TRAINING DE PERSONAL.
Pentru unul dintre clientii nostrii, companie cu dezvoltare dinamica in Europa, recrutam RECEPTIONERA.