RECEPTIONERA

MACROMEX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul asigura servicii de secretariat respectand standardele companiei:
- Receptioneaza si distribuie apelurile telefonice, mesaje, fax-uri si e-mail-uri departamentelor din cadrul companiei;
- Administreaza corespondenta;
- Asigura servicii de protocol pentru vizitatori;
- Completeaza ordine de plata, borderouri si cec-uri pentru banci;
- Solicita venirea postei rapide pentru expedierea documentelor urgente, diverse alte activitati specifice postului;
- Program de lucru: 16.00 - 20.00

CERINTE

- Studii medii (studiile superioare reprezinta avantaj);
- Experienta: min. 1 an intr-un post similar;
- Cunostinte medii de limba engleza;
- Bune cunostinte de operare PC si de utilizare a echipamentelor de birou (copiator, fax, telefon);
- Persoana serioasa, ordonata, dinamica;
- Abilitati deosebite de comunicare;
- Prezenta placuta;
- Domiciliul stabil in Bucuresti.
- Min. o recomandare de la un fost angajator;

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant, tichete de masa, mediu de lucru dinamic si profesionist.

Importanta companie nationala de import si distributie a alimentelor ce necesita temperatura controlata